Warsztaty

Warsztaty Teatralne

21 października 2017 r od godz. 9.00 do 12.00
w auli Wyższego Seminarium Duchownego ul. Podzamcze 8.

Zajęcia poprowadzi aktor pan Marcin Kobierski.

Zapisy będą na stronie Wydziału Katechetycznego od 15 września do 15 października. Scenariusze zostaną wysłane wcześniej drogą elektroniczną, a wydrukowane trzeba przynieść na warsztaty. Natomiast płyty z muzyką będą do odebrania na zajęciach.  Prosimy przygotować  ofiary na ten cel.

Warsztaty Misyjne

14 października 2017 r. w godz. 10.00 – 15.00
Salezjański Wolontariat Misyjny „Młodzi Światu"
Kraków, ul. Tyniecka 39

Temat: Z Misyjkiem przez świat - symulacje warsztatowe.

Treść:  Ożywienie i integracja grupy to bardzo ważny element pracy. Dlatego wraz z Misyjkiem ruszymy w podróż dookoła świata gdzie rozwinąć możemy pomysłowość, twórczość i wyobraźnię. Zapoznamy się z położeniem wszystkich kontynentów, życiem dzieci w innych częściach świata oraz zwróceniem uwagi na problemy codzienności w ich życiu. Nie zabraknie też kontekstu więzi rodzinnych, tolerancji i wrażliwości na drugiego człowieka. To wszystko w atmosferze tańców i zabaw integracyjnych.

Koszt uczestnictwa w warsztatach: 55 zł. Zgłoszenia należy kierować na adres e-mailowy: bozena.najbar1@gmail.com lub tel. 668 688 096 (s. Bożena Najbar).

Przy zgłoszeniu należy podać informację, w których klasach danego poziomu pracuje zgłaszający się nauczyciel. Zgłoszenia przyjmujemy do 10 października.