Rekolekcje 2017/2018

Zapisy na rekolekcje

Poniżej znajduje się lista możliwych terminów rekolekcji do wyboru. Poprzez kliknięcie w link "Zarezerwuj miejsce" można zapisać się na listę uczestników na dany termin. Po kliknięciu w ten link system poprosi o podanie dodatkowych danych koniecznych dla zidentyfikowania uczestnika.

Po zapisaniu się na dany termin otrzymacie Państwo z serwisu Uczestnicy.pl na podany adres poczty elektronicznej potwierdzenie zapisu wraz z podaniem daty i miejsca rekolekcji. Wiadomość przesyłana pocztą elektroniczną ma charakter czysto informacyjny - proszę zignorować wszelkie wzmianki o opłatach, warto jednak wydrukować sobie zaproszenie, by je przedstawić w recepcji.

Odwołanie swojego uczestnictwa w danym terminie rekolekcji możliwe jest z użyciem panelu użytkownika, do którego otrzymują Państwo dostęp po zapisie na rekolekcje lub po wysłaniu wiadomości o rezygnacji na podany niżej adres administratora strony.

W razie jakichkolwiek trudności z zapisem służymy pomocą techniczną. Proszę pisać na adres adam@m.krakow.pl lub dzwonić pod numer 600 670 960.

Wspomnienia z rekolekcji 2017/2018

Zespół Wydziału Katechetycznego wraz z rekolekcjonistą, ks. prof. Piotrem Kroczkiem, a także z prowadzącymi warsztaty (plastyczne, z gier dydatkrycznych, e-katechezy, prześladowań chrześcijan oraz Youcatu) pragną serdecznie podziękować wszystkim, którzy brali udział w czterech seriach rekolekcji dla katechetów w Księżówce (3 serie) oraz w Zembrzycach (1 seria).

Jednocześnie informujemy, iż ci, którzy nie zapisali się bądź nie dojechali na rekolekcje i nie poinformowali o tym Organizatora, są proszeni o wzięcie udziału w innych organizowanych przez różne podmioty kościelne rekolekcjach oraz dostarczenie potwierdzenia do Wydziału Katechetycznego.

Poniżej linki do zdjęć i filmików z rekolekcji.

• Zdjęcia z wrześniowych i październikowych rekolekcji i warsztatów w Księżówce znajdziesz tutaj

• Filmy z rekolekcji październikowych w linkach: Film1  Film2

• Zdjęcia z rekolekcji grudniowych w Księżówce można oglądać tutaj