Rekolekcje 2017/2018

Elektroniczne zapisy

Poniżej znajduje się lista możliwych terminów rekolekcji do wyboru. Poprzez kliknięcie w link "Zarezerwuj miejsce" można zapisać się na listę uczestników na dany termin. Po kliknięciu w ten link system poprosi o podanie dodatkowych danych koniecznych dla zidentyfikowania uczestnika.

Po zapisaniu się na dany termin otrzymacie Państwo z serwisu Uczestnicy.pl na podany adres poczty elektronicznej potwierdzenie zapisu wraz z podaniem daty i miejsca rekolekcji. Wiadomość przesyłana pocztą elektroniczną ma charakter czysto informacyjny - proszę zignorować wszelkie wzmianki o opłatach, również autoryzacja ani sugerowane w nim wydrukowanie zaproszenia nie jest konieczne do uczestnictwa w rekolekcjach.

Odwołanie swojego uczestnictwa w danym terminie rekolekcji możliwe jest z użyciem panelu użytkownika, do którego otrzymują Państwo dostęp po zapisie na rekolekcje lub po wysłaniu wiadomości o rezygnacji na podany niżej adres administratora strony.

W razie jakichkolwiek trudności z zapisem służymy pomocą techniczną. Proszę pisać na adres adam@m.krakow.pl lub dzwonić pod numer 600 670 960.