Rekolekcje 2017/2018

Zapisy na rekolekcje

Poniżej znajduje się lista możliwych terminów rekolekcji do wyboru. Poprzez kliknięcie w link "Zarezerwuj miejsce" można zapisać się na listę uczestników na dany termin. Po kliknięciu w ten link system poprosi o podanie dodatkowych danych koniecznych dla zidentyfikowania uczestnika.

Po zapisaniu się na dany termin otrzymacie Państwo z serwisu Uczestnicy.pl na podany adres poczty elektronicznej potwierdzenie zapisu wraz z podaniem daty i miejsca rekolekcji. Wiadomość przesyłana pocztą elektroniczną ma charakter czysto informacyjny - proszę zignorować wszelkie wzmianki o opłatach, również autoryzacja ani sugerowane w nim wydrukowanie zaproszenia nie jest konieczne do uczestnictwa w rekolekcjach.

Odwołanie swojego uczestnictwa w danym terminie rekolekcji możliwe jest z użyciem panelu użytkownika, do którego otrzymują Państwo dostęp po zapisie na rekolekcje lub po wysłaniu wiadomości o rezygnacji na podany niżej adres administratora strony.

W razie jakichkolwiek trudności z zapisem służymy pomocą techniczną. Proszę pisać na adres adam@m.krakow.pl lub dzwonić pod numer 600 670 960.

Plan rekolekcji

Księżówka 20-22.10.2017

O konieczności myślenia o sobie przy rozwiązywaniu paradoksów Ewangelii

Od 15.00 – zakwaterowanie
18.00 – kolacja
19.00 – spotkanie w Sali konferencyjnej
20.00 – Eucharystia z konferencją

Apel jasnogórski i Kompleta

7.30 – Jutrznia

7.45 – konferencja z medytacją
8.30 – śniadanie
9.30 – 11.30 – I część warsztatów
12.00 – Eucharystia
13.00 – obiad
14.00 – czas na kawę J
15.00 –17.30 – II część warsztatów

Łączny czas trwania pracy warsztatowej: ok 4,5 h

18.00 – kolacja
19.00 – konferencja z medytacją
20.30 – wieczór uwielbienia (przygotowują katecheci)

Apel jasnogórski i Kompleta

7.30 – Jutrznia
7.45 – konferencja z medytacją
8.30 – śniadanie
9.30 – 100 pytań do… prawnika kanonisty: sprawy związane z sakramentem małżeństwa, relacjami państwo-Kościół itp. – odpowiada ks. prof. Piotr Kroczek – i do … nowego dyrektora WK ;)
11.30 – konferencja
12.00 – Eucharystia
13.00 – obiad
13.30 – 14.00 – wręczenie zaświadczeń i zakończenie rekolekcji

Rekolekcjonista:

Ks. dr hab. Piotr Kroczek, prof. UPJPII.

Doktor habilitowany nauk prawnych (2011 r.). Doktor nauk teologicznych (2017 r.). Kierownik Katedry Prawa Rodzinnego na Wydziale Nauk Społecznych UPJPII w Krakowie. Zajmuje się teorią prawa, prawem wyznaniowym i prawem małżeńskim oraz ekumenizmem.

Więcej informacji o rekolekcjoniście: tutaj oraz tutaj.

Warsztaty podczas rekolekcji - termin październikowy

Opis oferty warsztatowej dla terminu pazdziernikowego znajduje sie tutaj.

UWAGA!!!  Formularz przeznaczony tylko dla październikowego terminu. Prosimy, aby na warsztaty zapisywały się tylko i wyłącznie osoby już zapisane na październikowy termin rekolekcji.