Olimpiada Teologii Katolickiej

90-458 Łódź, ul. Ks. I. Skorupki 3
katechet@archidiecezja.lodz.pl

Temat Olimipady

Pokój i nadzieja dla Europy w nauczaniu Benedykta XVI i Franciszka.

Terminy poszczególnych etapów

• etap szkolny - 22 listopada 2017 (data uzgodniona z organizatorami próbnej matury)
  • etap diecezjalny – 7 marca 2018 r.
  • etap ogólnopolski – 5-7 kwietnia 2018 r. w Porszewicach koło Łodzi.

Strona internetowa OTK

www.otk.pl

Diecezjalny Komitet Organizacyjny XXVIII OTK

Wydział Katechetyczny Kurii Metropolitalnej

ul. Franciszkańska 3, 31-004 Kraków

tel. 12 62 88 159,160, e-mail: wddim@diecezja.krakow.pl

Dodatkowe informacje

1. Pytania do olimpiady na szczeblu szkolnym zostaną przesłane do szkół na kilka dni przed terminem etapu szkolnego.
  2. Do etapu diecezjalnego Olimpiady kwalifikuje się dwóch najlepszych uczestników etapu szkolnego. Nie przewidujemy żadnych wyjątków.
  3. Uczniów tych należy zgłosić pisemnie do Wydziału Katechetycznego, ul. Franciszkańska 3, do 8 grudnia 2017 r. na załączonym do poczty z pytaniami formularzu zgłoszeniowym (prosimy pamiętać o pieczątce szkoły i podpisie Dyrekcji oraz koniecznie o nazwisku katechety uczącego zgłaszanych uczniów).
  4. Etap diecezjalny Olimpiady Teologii Katolickiej odbędzie się 7 marca 2018 r. (środa) – w Domu Duszpasterskim Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie – Łagiewnikach przy ul. Siostry Faustyny 3, o godz. 10.00.
    Nie będziemy wysyłać osobnych zaproszeń i zawiadomień o etapie diecezjalnym!
  5. Dla 10 najlepszych uczestników finału diecezjalnego są przewidziane pamiątkowe dyplomy i upominki.
  6. We wszystkich sprawach budzących wątpliwości prosimy o kontakt: Wydział Katechetyczny – adres i telefon jak wcześniej lub ks. Andrzej Wciślak – kom. 507 926 712.