WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO
Być Dobrym Jak Chleb. Śladami Brata Alberta
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ SPECJALNYCH
Kraków 2017

Kategoria wiekowa klasy 0-3 SP

miejsce

Imię nazwisko

Szkoła

Opiekun

I miejsce

Nikola Sroka

Zespół Szkół Specjalnych nr 4,
im. Jana Brzechwy

Ul. Zakątek 2, Kraków

Katarzyna Kulesz

I miejsce

Cecylia Yeung

Zespół Szkół Specjalnych nr 4,
im. Jana Brzechwy

Ul. Zakątek 2, Kraków

Katarzyna Kulesz

Kategoria wiekowa klasy 4-6 SP

miejsce

Imię nazwisko

Szkoła

Opiekun

I miejsce

Eryk Pacyga

Sp nr 9, SOSW nr 1
w Nowym Targu

Agata Majewska

I miejsce

Kacper Pietrzak

SOSW Centrum Autyzmu
i Całościowych Zaburzeń
w Krakowie

Kinga Caderska

II miejsce

Szymon Hołota

SOSW Centrum Autyzmu
i Całościowych Zaburzeń
w Krakowie

A. Gorzkowska

II miejsce

Julia Fura

SP nr 154 w Krakowie,
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 6

Ewa Bielicka

III miejsce

Natalia Pacyga

SP nr 154 w Krakowie,
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 6

Ewa Bielicka

III miejsce

Krzysztof Smolak

Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy
w Kaczynie, Chocznia

s. Maria Michalik

wyróżnienie

Daniel Winiarski

Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy
w Kaczynie, Chocznia

s. Maria Michalik

Kategoria wiekowa  gimnazjum

miejsce

Imię nazwisko

Szkoła

Opiekun

I miejsce

Jarosław Przybyszewski

Publiczne Gimnazjum
przy SOS nr 1 Nowy Targ

Agata Majewska

I miejsce

Konrad Porębski

SOSW Centrum Autyzmu
i Całościowych Zaburzeń
w Krakowie

Kinga Czaderska

II miejsce

Agnieszka Niżnik

Publiczne Gimnazjum
przy SOS nr 1 Nowy Targ

Agata Majewska

II miejsce

Adam Szczepaniec

Publiczne Gimnazjum przy
SOS nr 1 Nowy Targ

Agata Majewska

III miejsce

Wojciech Seweryn

SOSW Centrum Autyzmu
i Całościowych Zaburzeń
w Krakowie

Kinga Czaderska

III miejsce

Stanisław Guzdek

Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy
w Kaczynie, Chocznia

s. Maria Michalik

wyróżnienie

Patryk Jaskot

SOSW Centrum Autyzmu
i Całościowych Zaburzeń
w Krakowie

Kinga Czaderska

wyróżnienie

Tomasz Kącki

Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy
w Myślenicach

Alicja Oleś

Kategoria uczniów  przysposobienia do pracy

miejsce

Imię nazwisko

Szkoła

Opiekun

I miejsce

Adam Hajduk

Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy
w Myślenicach

Alicja Oleś

I miejsce

Monika Zrostek

Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy
w Kaczynie, Chocznia

s. Maria Michalik

II miejsce

Piotr Kijak

Zespół Szkół nr 14,
os. Sportowe 28, Kraków

Monika Pankowska

II miejsce

Elżbieta Godzik

Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy
w Kaczynie, Chocznia

s. Maria Michalik

III miejsce

Katarzyna Łacek

Szkoła Specjalna
Przysposabiająca do Pracy
Stowarzyszenia Przyjaciół

Tomasz Nocoń

III miejsce

Karolina Kopińska

Szkoła Specjalna
Przysposabiająca do Pracy
Stowarzyszenia Przyjaciół

Tomasz Nocoń

wyróżnienie

Karol Franosz

Szkoła Specjalna
Przysposabiająca do Pracy
Stowarzyszenia Przyjaciół

Tomasz Nocoń

Kategoria uczniów zasadniczej szkoły zawodowej

miejsce

Imię nazwisko

Szkoła

Opiekun

I miejsce

Mirosław Kaleciak

Zasadnicza Szkoła Zawodowa
nr 5 w Nowym Targu

Magdalena Zastawnik

II miejsce

Kamil Mazur

Zasadnicza Szkoła Zawodowa
nr 5 w Nowym Targu

Magdalena Zastawnik

III miejsce

Mariusz Cisoń

Zasadnicza Szkoła Zawodowa
nr 5 w Nowym Targu

Magdalena Zastawnik

Zdjęcia nagrodzonych prac